Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
uznasz.to.za.bzdury
Źródło: Jestem wdzięczny za wszystkie porażki, smutek oraz ból. Dlaczego? Każda porażka, smutek oraz ból sprawia, że wstaje z kolan z dwa razy większą siłą i motywacją do działania. Gdy błądzisz w mroku z czasem przestajesz się go bać a następnie zaczynasz rozumieć, że skoro jego się nie boisz, to nie boisz się już niczego. Dociera do ciebie że jesteś w stanie zrobić wszystko i po prostu to robisz, to co chcesz i to co należy zrobić.
Nie wiem po co w ogóle to piszę i tak nikt w to nie uwierzy, a to wszystko wprost z mojego życia wzięte.
Jestem wdzięczny za wszystkie porażki, smutek oraz ból. Dlaczego? Każda porażka, smutek oraz ból sprawia, że wstaje z kolan z dwa razy większą siłą i motywacją do działania. Gdy błądzisz w mroku z czasem przestajesz się go bać a następnie zaczynasz rozumieć, że skoro jego się nie boisz, to nie boisz się już niczego. Dociera do ciebie że jesteś w stanie zrobić wszystko i po prostu to robisz, to co chcesz i to co należy zrobić.
Nie wiem po co w ogóle to piszę i tak nikt w to nie uwierzy, a to wszystko wprost z mojego życia wzięte.
Plus Minus 0 ( 2 )
23 września 2022 21:14:33 przez Kartkyy Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!