Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Jeśli kiedykolwiek stanąłeś przed wyborem między własnym szc
Źródło: Jeśli kiedykolwiek stanąłeś przed wyborem między własnym szczęściem, a szczęściem drugiej osoby i nie wiedziałeś jaki wybór podjąć, to może powinieneś zadać sobie pytanie czy jeśli zostaniesz z tą osobą będzie to wobec niej fair? Będziesz oszukiwał i siebie i tą osobę. Czasem po prostu nie mamy innego wyjścia. Nie da się uniknąć smutku czy łez, ponieważ będą one albo Twoje albo Tej osoby. Niezależnie od tego jaka to jest relacja, czy to jest miłość czy przyjaźń. Zawsze bądź szczery - najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Czasem po prostu trzeba zamknąć pewien rozdział i pójść do przodu i choć będzie to trudne za jakiś czas oboje zrozumiecie że to było najlepsze wyjście, aby każde z was było naprawdę szczęśliwe.
Jeśli kiedykolwiek stanąłeś przed wyborem między własnym szczęściem, a szczęściem drugiej osoby i nie wiedziałeś jaki wybór podjąć, to może powinieneś zadać sobie pytanie czy jeśli zostaniesz z tą osobą będzie to wobec niej fair? Będziesz oszukiwał i siebie i tą osobę. Czasem po prostu nie mamy innego wyjścia. Nie da się uniknąć smutku czy łez, ponieważ będą one albo Twoje albo Tej osoby. Niezależnie od tego jaka to jest relacja, czy to jest miłość czy przyjaźń. Zawsze bądź szczery - najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa. Czasem po prostu trzeba zamknąć pewien rozdział i pójść do przodu i choć będzie to trudne za jakiś czas oboje zrozumiecie że to było najlepsze wyjście, aby każde z was było naprawdę szczęśliwe.
Plus Minus 0 ( 0 )
18 marca 2022 00:04:54 przez mtswozniak Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!