Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Głupota ludzi
Źródło: Głupotą będzie znikać z życia kogoś kto oddał Ci swoje sercę, duszę i emocję. Jeśli jesteś z kimś przez parę lat, jesteście pod jednym dachem, dzielicie wszystkie smutki, problemy, radosne chwile, uśmiech. Nie pozwól aby osoby trzecie dały Ci wmówić, że wszystkie dobre chwile z partnerem są najgorszymi. Po spędzonych latach sam powinieneś wiedzieć jakim człowiekiem jest Twój partner, a w każdych związkach są wzloty i upadki, każdy ma wady i zalety, ale każda zakłamana osoba potrafi z Twojej najwspanialszej chwili przełożyć na zło ciesząc się za Twoimi plecami z Twojego cierpienia. Nie daj się im odsunąć od człowieka którego tak naprawdę kochasz i możesz liczyć, bo kiedy nie będziesz miał już niczego i do końca zniszczą Ci życie, przestaniesz być już w centrum uwagi. Ockniesz się za późno, że jesteś sam jak palec.
Głupotą będzie znikać z życia kogoś kto oddał Ci swoje sercę, duszę i emocję. Jeśli jesteś z kimś przez parę lat, jesteście pod jednym dachem, dzielicie wszystkie smutki, problemy, radosne chwile, uśmiech. Nie pozwól aby osoby trzecie dały Ci wmówić, że wszystkie dobre chwile z partnerem są najgorszymi. Po spędzonych latach sam powinieneś wiedzieć jakim człowiekiem jest Twój partner, a w każdych związkach są wzloty i upadki, każdy ma wady i zalety, ale każda zakłamana osoba potrafi z Twojej najwspanialszej chwili przełożyć na zło ciesząc się za Twoimi plecami z Twojego cierpienia. Nie daj się im odsunąć od człowieka którego tak naprawdę kochasz i możesz liczyć, bo kiedy nie będziesz miał już niczego i do końca zniszczą Ci życie, przestaniesz być już w centrum uwagi. Ockniesz się za późno, że jesteś sam jak palec.
Plus Minus -7 ( 7 )
02 czerwca 2020 13:49:22 przez ArekMisiek Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!