Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Głupotą będzie znikać z życia kogoś kto oddał Ci swoje serce
Źródło: Głupotą będzie znikać z życia kogoś kto oddał Ci swoje serce, duszę i emocję. Jeśli jesteś z kimś przez parę lat, jesteście pod jednym dachem, dzielicie wszystkie smutki, problemy, radosne chwile, uśmiech. Nie pozwól aby osoby trzecie dały Ci wmówić, że wszystkie dobre chwile z partnerem są najgorszymi. Po spędzonych latach sam powinieneś wiedzieć jakim człowiekiem jest Twój partner, a w każdych związkach są wzloty i upadki, każdy ma wady i zalety, ale każda zakłamana osoba potrafi z Twojej najwspanialszej chwili przełożyć na zło ciesząc się za Twoimi plecami z Twojego cierpienia. Nie daj się im odsunąć od człowieka którego tak naprawdę kochasz i możesz liczyć, bo kiedy nie będziesz miał już niczego i do końca zniszczą Ci życie zostaniesz ockniesz się że jesteś sam jak palec przestając być w centrum uwagi.
Głupotą będzie znikać z życia kogoś kto oddał Ci swoje serce, duszę i emocję. Jeśli jesteś z kimś przez parę lat, jesteście pod jednym dachem, dzielicie wszystkie smutki, problemy, radosne chwile, uśmiech. Nie pozwól aby osoby trzecie dały Ci wmówić, że wszystkie dobre chwile z partnerem są najgorszymi. Po spędzonych latach sam powinieneś wiedzieć jakim człowiekiem jest Twój partner, a w każdych związkach są wzloty i upadki, każdy ma wady i zalety, ale każda zakłamana osoba potrafi z Twojej najwspanialszej chwili przełożyć na zło ciesząc się za Twoimi plecami z Twojego cierpienia. Nie daj się im odsunąć od człowieka którego tak naprawdę kochasz i możesz liczyć, bo kiedy nie będziesz miał już niczego i do końca zniszczą Ci życie zostaniesz ockniesz się że jesteś sam jak palec przestając być w centrum uwagi.
Plus Minus -6 ( 6 )
02 czerwca 2020 13:36:18 przez PaulinaMala Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!