Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Zastanów się czego ode mnie oczekujesz. Możesz mi zaufać, że
Źródło: Zastanów się czego ode mnie oczekujesz. Możesz mi zaufać, że Cię nie opuszczę w dobrej czy złej woli, choćby do najgorszego końca. Możesz też mi ufać, że twojej tajemnicy będę strzegł lepiej niż ty sam. Ale nie licz na to, że pozwolę Ci samotnie stawić czoła problemom i niebezpieczeństwu. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Boję się okropnie, ale pójdę z Tobą albo za Tobą, jak pies za tropem. Aha.. Dziękuję, że jesteś.
Zastanów się czego ode mnie oczekujesz. Możesz mi zaufać, że Cię nie opuszczę w dobrej czy złej woli, choćby do najgorszego końca. Możesz też mi ufać, że twojej tajemnicy będę strzegł lepiej niż ty sam. Ale nie licz na to, że pozwolę Ci samotnie stawić czoła problemom i niebezpieczeństwu. Jesteś moim najlepszym przyjacielem. Boję się okropnie, ale pójdę z Tobą albo za Tobą, jak pies za tropem. Aha.. Dziękuję, że jesteś.
Plus Minus 4 ( 5 )
03 grudnia 2019 18:47:12 przez PilkarzeChemika Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!