Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które mi
Źródło: Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które miały nic nie znaczyć. Za dużo wina, kawy i słów. To przyciąganie zupełnie (nie) ziemskie, jakby wybuchały w nas atomy za każdym razem, kiedy zblizalismy się do siebie za bardzo. Byłam jak mgła przeplywajaca przez Twoje palce, kiedy wspólnie wstaliśmy kolejny wschód Słońca. A uczucie między nami? To puzzle, które zaczęliśmy układać z tak wielką pasją, ale nigdy ich nie skończyliśmy. I nigdy nie ulozymy całości, bo po drodze zgubilismy najważniejsze fragmenty - puzzli i siebie.
Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które miały nic nie znaczyć. Za dużo wina, kawy i słów. To przyciąganie zupełnie (nie) ziemskie, jakby wybuchały w nas atomy za każdym razem, kiedy zblizalismy się do siebie za bardzo. Byłam jak mgła przeplywajaca przez Twoje palce, kiedy wspólnie wstaliśmy kolejny wschód Słońca. A uczucie między nami? To puzzle, które zaczęliśmy układać z tak wielką pasją, ale nigdy ich nie skończyliśmy. I nigdy nie ulozymy całości, bo po drodze zgubilismy najważniejsze fragmenty - puzzli i siebie.
Plus Minus -7 ( 8 )
04 stycznia 2019 20:34:28 przez Marza90 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!