Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które mi
Źródło: Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które miały nic nie znaczyć. Za dużo wina, kawy i słów. To przyciąganie zupełnie (nie) ziemskie, jakby wybuchały w nas atomy za każdym razem, kiedy zblizalismy się do siebie za bardzo. Byłam jak mgła przeplywajaca przez Twoje palce, kiedy wspólnie wstaliśmy kolejny wschód Słońca. A uczucie między nami? To puzzle, które zaczęliśmy układać z tak wielką pasją, ale nigdy ich nie skończyliśmy. I nigdy nie ulozymy całości, bo po drodze zgubilismy najważniejsze fragmenty - puzzli i siebie.
Początkowo kilka przelotnych spojrzeń i pocałunków, które miały nic nie znaczyć. Za dużo wina, kawy i słów. To przyciąganie zupełnie (nie) ziemskie, jakby wybuchały w nas atomy za każdym razem, kiedy zblizalismy się do siebie za bardzo. Byłam jak mgła przeplywajaca przez Twoje palce, kiedy wspólnie wstaliśmy kolejny wschód Słońca. A uczucie między nami? To puzzle, które zaczęliśmy układać z tak wielką pasją, ale nigdy ich nie skończyliśmy. I nigdy nie ulozymy całości, bo po drodze zgubilismy najważniejsze fragmenty - puzzli i siebie.
Plus Minus -7 ( 8 )
04 stycznia 2019 20:34:28 przez Marza90 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!