Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Uwielbiam Cię, tak poprostu, bez zasad, bez oczekiwań,
Źródło: Uwielbiam Cię, tak poprostu, bez zasad, bez oczekiwań, bez względu na wszystko, bez wątpliwości. Za nic. Gdy coś złego się dzieje lub dobrego, miłego, ja czuję to całą sobą, w klacie mnie ściska, jakbyś ściskał w dłoni moje serce. I to mnie zabija, umieram. Ale jesteś moim powietrzem a gdy widzę Twój uśmiech moje serce ożywa, Twoja obecność powoduje że warto jest umierać milion razy aby tego doświadczyć, aby wiedzieć Cię szczęśliwego.
Uwielbiam Cię, tak poprostu, bez zasad, bez oczekiwań, bez względu na wszystko, bez wątpliwości. Za nic. Gdy coś złego się dzieje lub dobrego, miłego, ja czuję to całą sobą, w klacie mnie ściska, jakbyś ściskał w dłoni moje serce. I to mnie zabija, umieram. Ale jesteś moim powietrzem a gdy widzę Twój uśmiech moje serce ożywa, Twoja obecność powoduje że warto jest umierać milion razy aby tego doświadczyć, aby wiedzieć Cię szczęśliwego.
Plus Minus -4 ( 6 )
09 grudnia 2018 10:12:27 przez Sympatia1234 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!