Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Źródło: "... Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, NIE PAMIĘTA ZŁEGO, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko zniesie, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, WSZYSTKO PRZETRZYMA. Miłość nigdy nie ustaje.... Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość te trzy: z nich zaś największa jest miłość.".
"... Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, NIE PAMIĘTA ZŁEGO, nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko zniesie, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, WSZYSTKO PRZETRZYMA. Miłość nigdy nie ustaje.... Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość te trzy: z nich zaś największa jest miłość.".
Plus Minus 33 ( 36 )
16 kwietnia 2018 21:56:15 przez Ann1405 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!