Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Cześć, słyszysz mnie? Mam nadzieję że tak. Wiesz co bardzo z
Źródło: Cześć, słyszysz mnie? Mam nadzieję że tak. Wiesz co bardzo za tobą tęsknie, chcę żebyś był tutaj teraz ze mną. Chcę abyś mnie przytulił tak jak zawsze. Chcę usłyszeć twój głos, chcę cię zobaczyć. Codziennie zadaję sobie pytanie dlaczego ty.. Boli mnie to że nawet się z tobą nie pożegnałam.. Tylko patrzyłam jak odchodzisz i nic nie mogłam zrobić. Czekam na ten dzień kiedy się zobaczymy. Kiedy będę mogła cię zobaczyć i znów cię przytulić braciszku..
Cześć, słyszysz mnie? Mam nadzieję że tak. Wiesz co bardzo za tobą tęsknie, chcę żebyś był tutaj teraz ze mną. Chcę abyś mnie przytulił tak jak zawsze. Chcę usłyszeć twój głos, chcę cię zobaczyć. Codziennie zadaję sobie pytanie dlaczego ty.. Boli mnie to że nawet się z tobą nie pożegnałam.. Tylko patrzyłam jak odchodzisz i nic nie mogłam zrobić. Czekam na ten dzień kiedy się zobaczymy. Kiedy będę mogła cię zobaczyć i znów cię przytulić braciszku..
Plus Minus -3 ( 6 )
27 lutego 2018 23:11:27 przez anjaperz Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!