Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Bądź odpowiedzialny
Źródło: Najgorsze co można zrobić to uciekając ze związku, ale dosłownie uciec, czyli zniknąć. Równie karygodnym zachowaniem jest chowanie się za jakimś medium. Zrywanie poprzez czat, SMS, wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną czy nawet tradycyjny list. Wybór takiej drogi pokazuje tylko, że boisz się spojrzeć swojej partnerce w twarz i powiedzieć prawdę. Tchórzysz? To znaczy że nie dorosłeś i nadal jesteś chłopcem, lecz nie możesz oczekiwać, że Twoja partnerka pogodzi się z tak absurdalnym i bezczelnym zachowaniem z Twojej strony. Jeśli potrafiłeś zdecydować się na związek, zdecydowałeś się również być odpowiedzialny za drugiego człowieka! Żadne media z odpowiedzialności Cię nie uwolnią.
Najgorsze co można zrobić to uciekając ze związku, ale dosłownie uciec, czyli zniknąć. Równie karygodnym zachowaniem jest chowanie się za jakimś medium. Zrywanie poprzez czat, SMS, wiadomość e-mail, rozmowę telefoniczną czy nawet tradycyjny list. Wybór takiej drogi pokazuje tylko, że boisz się spojrzeć swojej partnerce w twarz i powiedzieć prawdę. Tchórzysz? To znaczy że nie dorosłeś i nadal jesteś chłopcem, lecz nie możesz oczekiwać, że Twoja partnerka pogodzi się z tak absurdalnym i bezczelnym zachowaniem z Twojej strony. Jeśli potrafiłeś zdecydować się na związek, zdecydowałeś się również być odpowiedzialny za drugiego człowieka! Żadne media z odpowiedzialności Cię nie uwolnią.
Plus Minus 1 ( 24 )
22 stycznia 2017 14:07:01 przez bluetime1234 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!