Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Nie mogę powiedzieć, że jest dobrze, bo nie jest. Jest źle.
Źródło: Nie mogę powiedzieć, że jest dobrze, bo nie jest. Jest źle. Bywają dni kiedy jest lepiej, ale bywają też takie, kiedy samo wstanie z łóżka jest wielkim osiągnięciem. Zabija mnie uczucia, że codziennie muszę wstać, iść i patrzeć na tych wszystkich szczęśliwych ludzi. Ale najbardziej zabija mnie świadomość, że wśród tych szczęśliwych ludzi raz na jakiś czas mijam Ciebie. Przechodzisz obok mnie i wtedy jest jeszcze gorzej. Moje serce się zatrzymuje, a oczy nachodzą łzami. Przechodzisz tak od czasu do czasu... kompletnie mną nie zainteresowany.
Nie mogę powiedzieć, że jest dobrze, bo nie jest. Jest źle. Bywają dni kiedy jest lepiej, ale bywają też takie, kiedy samo wstanie z łóżka jest wielkim osiągnięciem. Zabija mnie uczucia, że codziennie muszę wstać, iść i patrzeć na tych wszystkich szczęśliwych ludzi. Ale najbardziej zabija mnie świadomość, że wśród tych szczęśliwych ludzi raz na jakiś czas mijam Ciebie. Przechodzisz obok mnie i wtedy jest jeszcze gorzej. Moje serce się zatrzymuje, a oczy nachodzą łzami. Przechodzisz tak od czasu do czasu... kompletnie mną nie zainteresowany.
Plus Minus 1 ( 3 )
13 grudnia 2016 19:12:10 przez AnnaStasiak Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!