Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Zaczęło się niewinnie
Źródło: Zaczęło się niewinnie. Czasem na Ciebie spojrzałam. Kilka razy pomyślałam, że niezły z Ciebie materiał na coś więcej. Potem on złamał mi serce, a Ty przy każdym spotkaniu byłeś od niego lepszy... Z każdym tygodniem pojawiałeś się częściej w mojej głowie. Z początku śmiałam się sama z siebie, a przyjemne uczucie wypełniało mnie całą. Z każdym dniem byłeś coraz lepszy i coraz bardziej niedostępny, a ja coraz bardziej się zakochiwałam. Teraz, gdy minęło już kilka miesięcy wiem, że to nigdy nie powinno mieć miejsca. Szkoda, że na chwilę przed tym jak dałeś mi ostateczny powód bym odeszła, dałeś mi kilka najpiękniejszych chwil w moim życiu.
Zaczęło się niewinnie. Czasem na Ciebie spojrzałam. Kilka razy pomyślałam, że niezły z Ciebie materiał na coś więcej. Potem on złamał mi serce, a Ty przy każdym spotkaniu byłeś od niego lepszy... Z każdym tygodniem pojawiałeś się częściej w mojej głowie. Z początku śmiałam się sama z siebie, a przyjemne uczucie wypełniało mnie całą. Z każdym dniem byłeś coraz lepszy i coraz bardziej niedostępny, a ja coraz bardziej się zakochiwałam. Teraz, gdy minęło już kilka miesięcy wiem, że to nigdy nie powinno mieć miejsca. Szkoda, że na chwilę przed tym jak dałeś mi ostateczny powód bym odeszła, dałeś mi kilka najpiękniejszych chwil w moim życiu.
Plus Minus 1 ( 1 )
14 listopada 2016 18:50:19 przez AnnaStasiak Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!