Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Ludźmi się nie bawi...
Źródło: Ludźmi się nie bawi, ludzie to nie zabawki. To nie plastikowe lalki usadzone rzędem na półce. Nie są idealne i nie mają wiecznie uśmiechniętych twarzy. Gdybyś choć przez chwilę patrzył na bliźniego sercem, to byś zauważył. Nie gardź człowiekiem o innych poglądach, wyglądzie, o wielu niedoskonałościach. To czyni go wyjątkowym - odmienność, nie podobieństwo do rówieśników. I nie baw się człowieku, nie baw się bliźnim. Bo los ma także swoje kaprysy i może obrócić się przeciw Tobie.
Ludźmi się nie bawi, ludzie to nie zabawki. To nie plastikowe lalki usadzone rzędem na półce. Nie są idealne i nie mają wiecznie uśmiechniętych twarzy. Gdybyś choć przez chwilę patrzył na bliźniego sercem, to byś zauważył. Nie gardź człowiekiem o innych poglądach, wyglądzie, o wielu niedoskonałościach. To czyni go wyjątkowym - odmienność, nie podobieństwo do rówieśników. I nie baw się człowieku, nie baw się bliźnim. Bo los ma także swoje kaprysy i może obrócić się przeciw Tobie.
Plus Minus 9 ( 9 )
03 lipca 2016 16:34:36 przez yyyyyyy Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!