Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Źródło: "Polacy to bezsensowny naród w czasie pokoju, podzielony i apatyczny, w którym każdego interesuje tylko jego indywidualne dobro, i korzyści. Polska miała sens pod zaborami, czy w czasie okupacji, gdy trzeba było wzniecić powstanie, rewolucję, solidaryzować się w walce z wrogiem. Wtedy uwidaczniały się w polakach pozytywne cechy, które zanikały zaraz po tym jak cichły działa. Więc Polsce chyba trzeba życzyć dzisiaj wszystkiego dobrego, i jak najbardziej ....wojny."
Gura
"Polacy to bezsensowny naród w czasie pokoju, podzielony i apatyczny, w którym każdego interesuje tylko jego indywidualne dobro, i korzyści. Polska miała sens pod zaborami, czy w czasie okupacji, gdy trzeba było wzniecić powstanie, rewolucję, solidaryzować się w walce z wrogiem. Wtedy uwidaczniały się w polakach pozytywne cechy, które zanikały zaraz po tym jak cichły działa. Więc Polsce chyba trzeba życzyć dzisiaj wszystkiego dobrego, i jak najbardziej ....wojny."
Gura
Plus Minus 1 ( 1 )
09 stycznia 2016 17:48:45 przez PawelGorecki Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (1) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!