Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Gdy cię poznałem od razu zrozumiałem że pokochać cię bardzo
Źródło: Gdy cię poznałem od razu zrozumiałem że pokochać cię bardzo chciałem. Gdy widzę oczka twe bardzo lubię patrzeć w nie na ich blask co kryje się tam cały czas. Gdy patrzę bardzo głęboko w nie jestem myślami jak w niebie. więc chce być przy tobie cały czas by móc być w niebie tym które dajesz mi z każdych spędzonych z tobą chwil. Tylko one dają tyle radości co miłością nazywane jest. Wiesz o tym że ja nigdy nie opuszczę cię, bo nie chce by coś stało ci się tak kocham cię że życie moje oddam gdy coś przytrafić ci się w tedy ono ocali cię.
Gdy cię poznałem od razu zrozumiałem że pokochać cię bardzo chciałem. Gdy widzę oczka twe bardzo lubię patrzeć w nie na ich blask co kryje się tam cały czas. Gdy patrzę bardzo głęboko w nie jestem myślami jak w niebie. więc chce być przy tobie cały czas by móc być w niebie tym które dajesz mi z każdych spędzonych z tobą chwil. Tylko one dają tyle radości co miłością nazywane jest. Wiesz o tym że ja nigdy nie opuszczę cię, bo nie chce by coś stało ci się tak kocham cię że życie moje oddam gdy coś przytrafić ci się w tedy ono ocali cię.
Plus Minus 0 ( 0 )
08 stycznia 2016 21:28:31 przez manius456 Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!