Filtruj wszystko miłość przyjaźń życie szczęście smutek motywacja rozstanie humor
Trening Buduje ,motywacja motywuje .
Źródło: Kiedyś zmarnowałam czas gdy czekałam na księcia a najczęściej czekałam na Facebooku więc uświadomiłam sobie że kończę z Facebookiem i przygotuje się na spotkanie z tym księciem w rzeczywistości i wiesz co doszłam do takiej formy że schudłam i się ukształtowałam a wtedy każdy zazdrościł mi figury ... Więc jeśli to czytasz uświadom sobie ile spędzasz czasu na Facebooku i sobie pomyśl jak byś wyglądała gdybyś ten czas poświęciła na trening ,więc życzę powodzenia .
Kiedyś zmarnowałam czas gdy czekałam na księcia a najczęściej czekałam na Facebooku więc uświadomiłam sobie że kończę z Facebookiem i przygotuje się na spotkanie z tym księciem w rzeczywistości i wiesz co doszłam do takiej formy że schudłam i się ukształtowałam a wtedy każdy zazdrościł mi figury ... Więc jeśli to czytasz uświadom sobie ile spędzasz czasu na Facebooku i sobie pomyśl jak byś wyglądała gdybyś ten czas poświęciła na trening ,więc życzę powodzenia .
Plus Minus 0 ( 4 )
26 listopada 2015 22:24:25 przez Patryk_Pospiech Dodaj komentarz do tego materiału Skomentuj (0) Dodaj do ulubionych Dodaj do ulubionych Podobne Podobne zgłoś zgłoś
Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych
sh({flush: true});
POLUB NAS!
ZAPRASZAMY!